Add your content here
Add your content here

Kontenery morskie na sprzedaż

Kontenery morskie na sprzedaż

Oferowane przez naszą firmę kontenery morskie na sprzedaż są mocne i niezawodne, wykorzystywane w transporcie kontenerowym. Ich konstrukcja składa się z ramy wykonanej z walcowanej stali i poszycia z profilowanej blachy. Stalowe moduły ładunkowe charakteryzują się długim okresem eksploatacji. Dlatego do przebudowy na magazyn często wykorzystywane są nie tylko nowe, ale również używane kontenery. Znormalizowane wymiary bloków zapewniają możliwość montażu ich w rzędach, w tym w kilku kondygnacjach, łączenia ich w budynki modułowe.

Dlaczego warto wykorzystać nasze kontenery morskie na sprzedaż?

 • Zalety kontenerów morskich na sprzedaż to intermodalność. Wymiary gabarytowe i mocowania są znormalizowane i mogą być stosowane w transporcie multimodalnym, gdy ładunek dostarczany jest kilkoma rodzajami transportu bez przeładunku.
 • Maksymalne bezpieczeństwo ładunku. Solidna konstrukcja i niezawodność mechanizmów zamykających kontenery morskie chronią ładunek przed uszkodzeniem z zewnątrz, nieuprawnionym otwarciem i kradzieżą.
 • Możliwość transportu towarów o dowolnej wielkości i złożoności. Wymiary ładunku ograniczone są jedynie wymiarami kontenera.
 • Rentowność. Standaryzacja opakowań pozwala obniżyć koszty przeładunku towarów w portach i na stacjach rozrządowych, przyspieszyć obsługę ładunku i jego transport.

W naszej firmie dostępne są dobrej jakości kontenery morskie na sprzedaż dowolnego typu i przeznaczenia. Oferujemy najkorzystniejsze ceny. Możesz u nas kupić nowe i używane kontenery.

Jakie zalety mają kontenery morskie na sprzedaż?

Kontenery morskie na sprzedaż są poszukiwane do przekształcenia w magazyny ze względu na szereg zalet:

 • kontenery na sprzedaż
  kontenery na sprzedaż

  Wytrzymałość konstrukcyjna, trwałość, poddawane okresowej renowacji warstwy antykorozyjnej.

 • Możliwość zorganizowania oddzielnych przegródek do przechowywania różnych materiałów.
 • Szeroka gama rozmiarów i wzorów, która pozwala wybrać najwygodniejsze moduły metalowe.
 • Możliwość zorganizowania dużych powierzchni magazynowych poprzez połączenie kilku kontenerów w jeden budynek, instalowanie ich na kilku poziomach.
 • Możliwość zorganizowania magazynu z metalowych pojemników na drugim piętrze budynku z instalacją zewnętrznej klatki schodowej.
 • Łatwość powiększenia powierzchni użytkowej poprzez dodanie dodatkowych modułów.
 • Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu z wynajmu powierzchni magazynowej.

Jakie kontenery morskie na sprzedaż można wykorzystać do organizacji magazynu?

Do tworzenia magazynów wykorzystuje się ich zdolności przewozowe:

 • Najczęściej do zorganizowania magazynów wykorzystywane są kontenery morskie na sprzedaż 20- i 40-stopowe. Moduły 45-stopowe to dość rzadki i drogi format, rzadko używany do celów magazynowych.
 • Wymiary najpopularniejszych kontenerów 20-stopowych: 6,1 m długość i 33 m3 kubatura. Takie moduły mogą być transportowane na kontenerowcu w 2 sztukach na jednym pojeździe lub pojedynczo na ciężarówce wyposażonej w dźwig-manipulator. Do ich obsługi wykorzystywane są wózki widłowe. Do organizacji dużych magazynów potrzebne są kontenery 40-stopowe. Ich długość to 12,2 kubatura 67m3.
 • Do przechowywania towarów, które wymagają wytworzenia określonych warunków temperaturowych, stosuje się kontenery termoizolacyjne lub chłodnicze, w skład których wchodzi zabudowa z izolacją termiczną oraz agregat chłodniczy.

Cechy organizacji magazynów z kontenerów morskich na sprzedaż

Konstrukcja standardowych kontenerów morskich na sprzedaż obejmuje:

 • Mocna spawana rama.
 • Poszycie stalowe z blachy profilowanej.
 • Podłoga – drewno, sklejka odporna na wilgoć, płyta pilśniowa z wodoodporną warstwą wierzchnią.
 • Drzwi uchylne umieszczone w jednej lub dwóch ścianach czołowych kontenera morskiego.

Organizując magazyn stacjonarny, kontenery morskie najczęściej izoluje się wełną mineralną lub styropianem. W celu wygodnego rozmieszczenia towarów w kontenerze morskim na sprzedaż montujemy półki z blachy lub grubej sklejki. Jeśli właściciel magazynu nie jest zadowolony z funkcjonalności drzwi standardowych, kupuje nowe projekty standardowe lub zleca ich wykonanie według indywidualnych rysunków. Planując magazyn składający się z kilku kontenerów, należy pamiętać, że wygodniej jest zachować jednopiętrową strukturę, dlatego jeśli to możliwe, lepiej umieścić kilka metalowych bloków obok siebie, niż instalować je na kilku poziomach.

Domy kontenerowe – posiadamy odpowiednie kontenery morskie na sprzedaż

Kontenery morskie na sprzedaż
Kontenery morskie na sprzedaż

Powody wyboru kontenerów do budowy domów są różne: chęć zaoszczędzenia pieniędzy lub wyróżnienia się na ogólnym tle za pomocą unikalnej architektury budynku, rozwiązania problemów środowiskowych i recyklingu surowców wtórnych. W naszym kraju kontenery są rzadko wykorzystywane do budowy domów mieszkalnych. Stosowane są głównie do budowy domków letniskowych, przebieralni, obiektów administracyjnych i handlowych.

Ta opcja przyciąga deweloperów szeregiem zalet w porównaniu z innymi budynkami:

 • Duża szybkość prac budowlanych i możliwość ich całorocznej realizacji.
 • Możliwość wyboru dogodnej opcji – zamów ponowne wyposażenie kontenera profesjonalistom, chętnie podejmiemy się wykonania takiego zadania.
 • Zmniejszony koszt budowy mieszkań z modułów metalowych w porównaniu z budynkiem murowanym, drewnianym o podobnej powierzchni.
 • Możliwość wyboru – korzystać tylko z kontenerów lub podłączyć je do już wybudowanego domu.
 • Szeroka gama rozwiązań dekoracyjnych do projektowania elewacji i wnętrz.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów do izolacji termicznej i hydroizolacji, instalacji wydajnego systemu grzewczego, konstrukcja kontenerów zapewnia komfortowe warunki życia.