Add your content here
Add your content here

Radio OPTICUM RED TON6 INTERNET/FM (BLACK)

Radio OPTICUM RED TON6 INTERNET/FM (BLACK)

Radio OPTICUM RED TON6 INTERNET/FM (BLACK) to eleganckie radio internetowe i stereo FM. Zintegrowane Wi-Fi 2,4 GHz, budzik i przycisk „SLEEP / RELAX” do relaksującej muzyki, kolorowy wyświetlacz TFT, prognoza pogody, wejście AUX, wyjście jack 3,5 mm na słuchawki i port USB do ładowania urządzeń zewnętrznych. Kompaktowe i eleganckie radio jest odpowiednie do każdego domu, ale także w podróży i wszędzie tam, gdzie dostępny jest odbiór Wi-Fi lub FM. Ten model cieszy się dużym uznaniem nie tylko na wysoką jakoś odbioru ale również za estetyczny i oryginalny design. To prawdziwa ozdoba każdego wnętrza.


Radio OPTICUM RED TON6 INTERNET/FM (BLACK) – piękne i wysokiej jakości

Radio internetowe Opticum Red Ton6 Internet/Fm zostało wyposażone w przejrzysty kolorowy wyświetlacz TFT, który gwarantuje prosty i przyjemny dostęp do menu a także do dużej grupy stacji radiowych, które dostępne są w sieci. Urządzenie posiada wbudowane Wi-Fi, które jak wiadomo jest przeznaczone do bezprzewodowego połączenia z Internetem dając użytkownikowi możliwość słuchania ulubionych stacji radiowych.

Opcje edycji radia internetowego OPTICUM RED TON6 INTERNET/FM

 • Ulubione stacje radiowe
 • Stacje lokalne
 • Ostatnio słuchana stacja radiowa
 • Radio posiada funkcję spania / odpoczynku.

Relaks może być przyjemniejszy dzięki bazie danych dźwięków relaksacyjnych uruchamianych jednym przyciskiem.

Zobacz także:

Przeniesienie odbioru stacji radiowych na nowy poziom dzięki radiu Opticum TON6 

Małe, kompaktowe radio FM / internetowe OPTICUM RED TON6 przybliża świat. Użytkownik może doświadczyć zupełnie nowych wrażeń, oprócz ulubionych kanałów analogowych może wybierać spośród ponad 10 000 audycji radiowych online. Country, pop czy jazz, w zależności od tego, co chciałby słuchać w danej chwili. A może ktoś woli posłuchać wiadomości giełdowych, dowiedzieć się co obecnie dzieje się na świecie, oczywiście może to zrobić.

Kluczowe cechy radia internetowego OPTICUM RED TON6

 • Możliwość zapisania w pamięci 10 stacji FM i 250 internetowych stacji radiowych
 • Kanał prognozy pogody ze zdjęciami, informacjami wizualnymi
 • Odbiera stacje radiowe analogowe (FM) i internetowe
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Kolorowy wyświetlacz LCD 2, 4 ”.

Do korzystania z urządzenia nie potrzebny jest komputer ani przewodowe połączenia internetowe. Połączenie przez sieć Wi-Fi zapewnia niesamowitą ilość muzyki, wiadomości i informacji. Najwyższa jakość dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Można słuchać ulubionej muzyki i programów bez skrzypienia i trzasków. Pomimo niewielkich rozmiarów radio zapewnia wysokiej jakości, bogaty dźwięk stereo. Można także zapisać często słuchane kanały, aby nie trzeba było ich później szukać.

Co przemawia na innowacyjnością radia Opticum Red Ton6?

Precyzyjna konstrukcja gwarantuje długą żywotność urządzenia. Przyjazny dla użytkownika interfejs zapewnia łatwą obsługę. Dzięki nowoczesnemu, przejrzystemu designowi można udekorować swój pokój, ten efektowny model staje się coraz częściej prezentem na różne okazje. Kompaktowy rozmiar, ale wszechstronne funkcje. Dzięki niewielkim, rozmiarom urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, wygodnie mieści się na biurku, a nawet na stoliku nocnym. Można cieszyć się wszystkimi zaletami swojego różnorodnego radia. Dzięki obsłudze RDS kolorowy wyświetlacz LCD pokazuje dodatkowe informacje poza aktualnym czasem, takie jak nazwa stacji radiowej i aktualny program, artysta i tytuł utworu oraz dane prognozy pogody.

Różnorodność muzyczna, szeroki zakres kompatybilności instrumentów to radio OPTICUM RED TON6

Można także odtwarzać ulubione utwory z komputera przez sieć bezprzewodową. Wejście AUX-IN umożliwia również podłączenie urządzeń zewnętrznych, takich jak telefon komórkowy lub odtwarzacz MP3. Również łatwo jest naładować swój smartfon za pomocą wyjścia USB 5 V. Słuchawki uda się również podłączyć do radia internetowego, dzięki czemu można cieszyć się przyjemnością relaksu, nawet, jeśli inni w otoczeniu wolą ciszę.

Budzik, minutnik i funkcja relaksu zapewniają komfortowy sen

Radio internetowe Opticum Ton 6 pomoże się zrelaksować. Wyposażone jest nie tylko w minutnik i funkcję budzika, ale również po naciśnięciu przycisku Relax uruchamia kojące, relaksujące efekty dźwiękowe. Ułatwiają zasypianie i pomagają budzić się w pełni zrelaksowanym.

Radio internetowe Opticum Ton 6 polecane jest wszystkim, którzy:

 • Chcą słuchać zarówno analogowych, jak i internetowych stacji radiowych
 • Poszukują radia internetowego o doskonałym stosunku jakości do ceny
 • Za ważne uważają nowoczesny design, elegancki wygląd
 • Szukają małego radia, które mogą nawet zabrać ze sobą do pracy
 • Chcą wszechstronnego, wielofunkcyjnego urządzenia.

Dlaczego ludzie wybierają radio Opticum Ton 6?

Opticum Ton6 Internet + radio FM Wifi to radio stereo odpowiednie dla stacji radiowych Interet i FM z RDS o bardzo dobrej jakości odbioru, zasilane z gniazdka. Kolorowy ekran TFT, który umożliwia dostęp do dostępu do menu. Wifi do udostępnienia połączenia z siecią, które zapewniają słuchanie stacji radiowych za pośrednictwem Internetu.